• Wagi sklepowe

Elektroniczne wagi sklepowe z legalizacją

Oferowane przez MAKS elektroniczne wagi są produktami najwyższej jakości i spełniają wszystkie normy, opracowane dla użytku przedsiębiorców oraz kontrolerów. Wszystkie wagi będące wagami sklepowymi muszą bezwzględnie posiadać ważną legalizację i spełniać wszelkie wymagania, stawiane przez polskie prawo. Prowadzimy również serwis wag.
System sprzedażowy to zestaw urządzeń, służący do obsługi klienta na kasjerskim stanowisku. W skład takiego systemu wchodzi kasa lub drukarka fiskalna, czytnik kodów kreskowych i waga sklepowa.

Rodzaje wag sklepowych

Wagi sklepowe bardzo często używane są jako wagi samoobsługowa, głownie na samoobsługowych stoiskach z warzywami, owocami czy słodyczami, które zakupić można na wagę. Inne wagi z kolei doskonale sprawdzają się podczas współpracy z innymi urządzeniami, należącymi do systemu sprzedażowego.
W naszej ofercie znajdują się zarówno wagi sklepowe z akumulatorem, wagi sklepowe z wyświetlaczem na słupku, wagi proste, kalkulacyjne, etykietujące oraz do boksów kasowych.

  • wagi kalkulacyjne – wagi przeliczające wagę danego towaru na cenę według ustalonej stawki,
  • wagi proste – wagi sklepowe, które spełniają wszelkie wymogi, potrzebne do sprzedaży towarów,
  • wagi etykietujące – waga produktu przeliczana jest na cenę według zaprogramowanej stawki, a uzyskane stawki są drukowane na samoprzylepnej etykiecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.