• Wagi sklepowe

Elektroniczne wagi sklepowe z legalizacją

Oferowane przez nasz sklep elektroniczne wagi są produktami najwyższej jakości i spełniają wszystkie normy, opracowane dla użytku przedsiębiorców oraz kontrolerów. Wszystkie wagi będące wagami sklepowymi muszą bezwzględnie posiadać ważną legalizację i spełniać wszelkie wymagania, stawiane przez polskie prawo. Nasz sklep również przeprowadza serwis wag w kontekście ich legalizacji.

System sprzedażowy to zestaw urządzeń, służący do obsługi klienta na kasjerskim stanowisku. W skład takiego systemu sprzedażowego wchodzi waga sklepowa, kasa lub drukarka fiskalna i bardzo często czytnik kodów kreskowych. Waga sklepowa może funkcjonować samodzielnie lub stanowić część systemu sprzedażowego. Wagi działające samodzielnie możemy spotkać na przykład w samoobsługowych działach sklepów, sprzedających artykuły owocowo-warzywne oraz na stoiskach, na których sprzedawane są produkty mięsne w sklepach i marketach.

Wychodząc naprzeciw polskim przedsiębiorcom, oferujemy markowe wagi z gwarancją od firmy z Olsztyna. W naszej ofercie znajdują się zarówno wagi sklepowe z akumulatorem, wagi sklepowe z wyświetlaczem na słupku, wagi sklepowe, które można podłączyć do kasy fiskalnej lub drukarki, jak i wagi ze skanerami. W naszej ofercie znajdziecie profesjonalne wagi sklepowe oraz wagi przemysłowe, przystosowane do dużych obciążeń nawet do 300 kg.

Rodzaje wag sklepowych

Wagi sklepowe bardzo często używane są jako wagi samoobsługowa, głownie na samoobsługowych stoiskach z warzywami, owocami czy słodyczami, które zakupić można na wagę. Inne wagi z kolei doskonale sprawdzają się podczas współpracy z innymi urządzeniami, należącymi do systemu sprzedażowego. Wszystkie te wagi można podzielić na kilka kategorii w zależności od ich zastosowań.

Wagi sklepowe to wszystkie te, których sprzedawcy w sklepie używają przy kliencie oraz te, z których klient korzysta samodzielnie na stoiskach samoobsługowych. Wagi przemysłowe to urządzenia, które są stosowane w sklepach (również na zapleczach) oraz w innych przedsiębiorstwach handlowych. Wagi sklepowe dzielimy na:

  • wagi kalkulacyjne – wagi przeliczające wagę danego towaru na cenę według ustalonej stawki,
  • wagi proste – wagi sklepowe, które spełniają wszelkie wymogi, potrzebne do sprzedaży towarów,
  • wagi etykietujące – waga produktu przeliczana jest na cenę według zaprogramowanej stawki, a uzyskane stawki są drukowane na samoprzylepnej etykiecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której obok typowych wag sklepowych znajdują się profesjonalne wagi kalkulacyjne oraz wagi przemysłowe. Wagi przemysłowe, zależnie od modelu i przeznaczenia, posiadają zakres ważenia nawet do 300 kg. Wszystkie wagi, oferowane przez naszą firmę z siedzibą w Olsztynie, zachowują dużą dokładność ważenia.

Waga DIBAL SPC-S RS
Produkt niedostępny
Waga DIBAL G-305
Waga DIBAL G-305
Produkt niedostępny
Waga DIBAL PI-100T RS
Produkt niedostępny
Waga DIBAL SPC-T RS
Waga DIBAL SPC-T RS
Produkt niedostępny
Waga DIBAL G-325
Waga DIBAL G-325
Produkt niedostępny