Wagi sklepowe, waga sklepowa Olsztyn

 
legalizacja wag
dibal ps 50
                 WAGI SKLEPOWE:
 
Dibal PS 50

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi waga przeznaczona jest do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora zapewniającego do 100 godzin pracy również w temperaturach ujemnych
(do -10st. C).

Cena: 580,- netto
dibal g300
Dibal G - 300

Waga G-300 to waga prosta doskonale sprawdzająca się w małych i średnich placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w 2 podświetlane ciekłokrystaliczne wyświetlacze LCD z możliwością umieszczenia wyświetlacza dla klienta w obudowie wagi lub na dołączonym wysięgniku. Waga ma możliwość współpracy z kasami fiskalnymi i komputerem dzięki wyposażeniu w interfejs RS232. Waga jest zasilana z sieci (zasilacz sieciowy DC 12V 300mA), oraz przez wbudowany akumulator (DC 6V).

Cena: 810,- netto
dibal g310
Dibal G - 310

Waga DIBAL G-310 może być wykorzystywana zarówno, jako waga płaska, jak również,po zamontowaniu dołączonej do każdego opakowania wieży, jako waga z wysięgnikiem. Urządzenie jest wyposażone w podświetlane wyświetlacze ciekłokrystaliczne. Ma wbudowany wewnętrzny akumulator oraz interfejs RS232. Zaletą wagi jest możliwość programowania cen jednostkowych najczęściej sprzedawanych towarów.

Cena: 1010,- netto
dibal_spc-s1
Dibal SPC-S RS

Waga Dibal SPC-S to waga kalkulacyjna dedykowana dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia ważącego do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Jest ona wyposażona w wewnętrzny akumulator co umożliwia jej wykorzystywanie również w sprzedaży obwoźnej.

Cena: 780,- netto
dibal_spc-t1
Dibal SPC-T RS

Waga Dibal SPC-T to waga kalkulacyjna dedykowana dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia ważącego do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Jest ona wyposażona w wewnętrzny akumulator co umożliwia jej wykorzystywanie również w sprzedaży obwoźnej. Dodatkowo model ten wyposażony jest w wygodny wysięgnik z wyświetlaczem.

Cena: 880,- netto
dibal_w025s1
                          WAGI ETYKIETUJĄCE:
 
DIBAL W-025S

Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty wagi etykietującej Dibal W-025S. Waga o zakresie ważenia 6/15 kg ma możliwość zaprogramowania 5 tys. towarów i wyposażona została w dużą szalkę o wymiarach: 355 (wys.) x 260 (dł.) mm. Jest ona dedykowana do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

Cena: 2695,- netto
dibal_w025t1
DIBAL W-025T

Wersja wagi z wyświetlaczem na wysięgniku.

Cena: 2795,- netto
alt
VEGA 2

Waga VEGA 2 jest przeznaczona do pracy w obiektach handlowych różnej wielkości. Może być wykorzystywana jako wolnostojąca waga kontrolna lub waga zabudowana na stanowisku sprzedaży. Urządzenie może współpracować z terminalem kasowym lub z kasą fiskalną. Jest wykonane ze stali nierdzewnej.

Cena: 1390,- netto
pcv-50
                              WAGI PLATFORMOWE:
 
DIBAL PVC-50

Waga DIBAL PVC-50 została wyposażona w podświetlany wyświetlacz LCD. Ten model wagi jest dostępny w 3 zakresach ważenia: do 60 kg, do 150 kg oraz do 300 kg. Waga posiada funkcję liczenia sztuk oraz programowania limitów. Dodatkowo jest wyposażona w wewnętrzny akumulator.

Cena: 1050,- netto