Wagi sklepowe, waga sklepowa Olsztyn

 
legalizacja wag
waga t scale t28
                 WAGI SKLEPOWE:
 
Waga T-scale T28
Dzięki niewielkiemu rozmiarowi waga przeznaczona jest do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora.
Cena: 550,- netto
dibal ps 50
Waga Dibal PS 50
Dzięki niewielkiemu rozmiarowi waga przeznaczona jest do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora zapewniającego do 100 godzin pracy również w temperaturach ujemnych (do -10st. C).
Cena: 580,- netto
 
 dibal g300
Waga Dibal G-300
Waga G-300 to waga prosta doskonale sprawdzająca się w małych i średnich placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w 2 podświetlane ciekłokrystaliczne wyświetlacze LCD z możliwością umieszczenia wyświetlacza dla klienta w obudowie wagi lub na dołączonym wysięgniku. Waga ma możliwość współpracy z kasami fiskalnymi i komputerem dzięki wyposażeniu w interfejs RS232. Waga jest zasilana z sieci (zasilacz sieciowy DC 12V 300mA), oraz przez wbudowany akumulator (DC 6V).
Cena: 810,- netto
         dibal g310
Waga Dibal G-310
Waga DIBAL G-310 może być wykorzystywana zarówno, jako waga płaska, jak również,po zamontowaniu dołączonej do każdego opakowania wieży, jako waga z wysięgnikiem. Urządzenie jest wyposażone w podświetlane wyświetlacze ciekłokrystaliczne. Ma wbudowany wewnętrzny akumulator oraz interfejs RS232. Zaletą wagi jest możliwość programowania cen jednostkowych najczęściej sprzedawanych towarów.
Cena: 1010,- netto
dibal_spc-s1
Waga Dibal SPC-S RS
Waga Dibal SPC-S to waga kalkulacyjna dedykowana dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia ważącego do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Jest ona wyposażona w wewnętrzny akumulator co umożliwia jej wykorzystywanie również w sprzedaży obwoźnej.
Cena: 780,- netto
      dibal_spc-t1
Waga Dibal SPC-T R
Waga Dibal SPC-T to waga kalkulacyjna dedykowana dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia ważącego do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Jest ona wyposażona w wewnętrzny akumulator co umożliwia jej wykorzystywanie również w sprzedaży obwoźnej. Dodatkowo model ten wyposażony jest w wygodny wysięgnik z wyświetlaczem.
Cena: 880,- netto
          t scale ehb 6001
Waga T-scale EHB 600
Waga T-scale to precyzyjna waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w laboratoriach oraz zakładach jubilerskich (zakres ważenia do 600 g i precyzja ważenia do 0,01 g). Poza standarowymi zerowaniem i tarowaniem urządzenie jest wyposażone dodatkowo w inne funkcje: ważenie procentowe, liczenie sztuk, konwersja jednostek oraz sumowanie mas poszczególnych produktów. Waga bez legalizacji.
Cena: 1040,- netto
dibal_w025s1
                          WAGI ETYKIETUJĄCE:
 
Waga DIBAL W-025S
Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty wagi etykietującej Dibal W-025S. Waga o zakresie ważenia 6/15 kg ma możliwość zaprogramowania 5 tys. towarów i wyposażona została w dużą szalkę o wymiarach: 355 (wys.) x 260 (dł.) mm. Jest ona dedykowana do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.
Cena: 2695,- netto
    dibal_w025t1
Waga DIBAL W-025T
Wersja wagi z wyświetlaczem na wysięgniku.
Cena: 2795,- netto
dibal d pos
                      WAGI DO BOKSU KASOWEGO:
 
Waga DIBAL D-POS
Waga D-POS to rozwiązanie przeznaczone do zastosowania w boksach kasowych. Wykorzystywana głównie w dużych placówkach handlowych oraz super i hipermarketach. Umożliwia kontrolę masy sprzedawanych towarów bezpośrednio na stanowisku kasowym. Waga współpracuje z terminalem kasowym lub kasą fiskalną.
Cena: 1390,- netto
      dibal km 2000
Waga DIBAL KP-3000
Waga KP-3000 to urządzenie przeznaczone do zastosowania w boksach kasowych w dużych placówkach handlowych oraz super i hipermarketach. Jest przystosowana do wbudowania skanera do wnętrza wagi. Dzięki temu umożliwia zarówno kontrolowanie masy sprzedawanych towarów jak i sczytywanie umieszczonych na nich kodów kreskowych. Waga może współpracować z terminalem kasowym lub kasą fiskalną.
Cena: 2090,- netto
           pcv-50
                              WAGI PLATFORMOWE:
 
Waga DIBAL PVC-50
Waga DIBAL PVC-50 została wyposażona w podświetlany wyświetlacz LCD. Ten model wagi jest dostępny w 3 zakresach ważenia: do 60 kg, do 150 kg oraz do 300 kg. Waga posiada funkcję liczenia sztuk oraz programowania limitów. Dodatkowo jest wyposażona w wewnętrzny akumulator.
Cena: 1050,- netto (szalka 35x45) 1150,- netto (szalka 42x52)
              dibal dmi 610
Waga DIBAL DMI-610
Waga DIBAL DMI-610 to prosta waga platformowa w 3 zakresach ważenia: do 60 kg, do 150 kg oraz do 300 kg. Urządzenie to doskonale sprawdzi się tam, gdzie konieczne jest przeprowadzenie remanentu towarów składanych luzem oraz prawidłowe rozliczanie magazynu.
Cena: 1490,- netto
         waga t scale bws
Waga T-scale BWS
Waga T-SCALE BWS to nowa waga platformowa o zakresie ważenia do 60 kg lub do 150 kg. Jest ona wyposażona w funkcję liczenia sztuk oraz programowania limitów. Urządzenie to doskonale sprawdzi się tam, gdzie konieczne jest przeprowadzenie remanentu towarów składanych luzem oraz prawidłowe rozliczanie magazynu. Obudowa wagi i czujnik wykonane są ze stali nierdzewnej.
Cena: 2890,- netto (szalka 32x36) 2990,- netto (szalka 40x50)