Kasy fiskalne Olsztyn

promocja maa
Kasa Novitus Mała Plus
Kasa fiskalna Mała Plus to zaawansowany technologicznie produkt, przeznaczony dla niewielkich punktów sprzedaży. Nowoczesny design, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz zastosowanie podzespołów najwyższej jakości sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.
Dzięki kompaktowym wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na stanowisku sprzedaży.
Cena: 999,- netto / 894.30,- netto
maa plus 2 maa plus
nano promocja
Więcej o Novitus Nano E
http://nano.novitus.pl/
Kasa Novitus NANO E Kopia elektroniczna !
Idealna kasa do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych, dla osób prowadzących przenośną sprzedaż, lub gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Kasa fiskalna NANO E to jedna z najmniejszych kas fiskalnych na rynku realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych. Najważniejszą zaletą kasy jest również bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Niezwykle zgrabne i lekkie urządzenie kryje w sobie nowoczesne rozwiązania techniczne, gwarantujące jej funkcjonalność i niezawodność.
Kasa fiskalna idealna do pracy mobilnej!
* Elektroniczna kopia wydruku!
* Lekka mieszcząca się w dłoni!
* Niezwykle wytrzymały akumulator!
* Najprostsza obsługa i wymiana papieru!
Cena: 1290,- netto / 1178.86,- netto
nano e bok nano e teraz polska nano w futerale
Zobacz film prezentujący kasę Nano E
mala_plus_e1
Kasa Novitus Mała Plus E Kopia elektroniczna !
Najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży posiadająca elektroniczną kopię paragonu! Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na ograniczonej powierzchni stanowiska sprzedaży. Funkcjonalność elektronicznej kopii znacznie zmniejsza zużycie papieru, usprawnia obsługę (wymiana papieru), pozwala na bezpieczne przechowywanie danych i jest niezwykłą wygodą dla użytkownika.
Kasa posiada bazę towarową 3000 towarów, każdemu z towarów można zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być przyozdobiony nagłówkiem graficznym, a możliwość wydrukowania NIP Nabywcy spowoduje, że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na zakupy do kwoty 450 PLN.
Cena: 1250,- netto
maa plus e 2 maa plus e 3
euro 50te mini
Kasa Euro 50Te Mini Kopia elektroniczna !
Euro50TE Mini jest kasą fiskalną z kopią elektroniczną przeznaczoną do małych sklepów, punktów usługowych i sprzedaży obnośnej.
Cena: 999,- netto
euro 50te mini euro 50te mini 3
k10
Kasa Elzab K10 Kopia elektroniczna! Dotykowy wyświetlacz!
Nowoczesna, uniwersalna kasa fiskalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.
Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy. Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów i jako pierwsza kasa na polskim rynku - w panel dotykowy zamiast klawiatury.
Cena: 1290,- netto
k10 zielona k10 ty k10 pomaracz
elzab mini 1
Kasa Elzab MINI
Kasa fiskalna Elzab Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa ma ergonomiczny kształt, a dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz silikonowej klawiaturze urządzenie łatwo utrzymać w czystości.
Cena: 999,- netto
elzab mini jasna elzab mini 2 elzab mini 3
elzab mini e
Kasa Elzab MINI E Kopia elektroniczna!
Kasa fiskalna Elzab Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.
Cena: 1290,- netto
elzab mni e 3 elzab mini e 2
sento_e_rgb1
Kasa Novitus Sento E Kopia elektroniczna !
Kasa fiskalna SENTO E to bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Duża w tym segmencie kas baza towarowa, precyzyjna nazwa towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Do kasy oprócz komputera, można podłączyć wszystkie potrzebne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, terminal płatniczy, pin-pad, drukarkę zamówień, system monitoringu oraz szuflady. Kasa posiada bufor on-line paragonów zdolny do pomieszczenia 10 000 pozycji. Nazwy programowanych towarów mogą mieć aż 40 znaków, a baza towarowa PLU pomieści 7000 artykułów. Do każdego sprzedanego artykułu na paragonie można dodać definiowany opis.
Cena: 1390,- netto
sento 2 sentoe_innowacja1

sento lan 3

Więcej o Sento Lan E

http://sento.novitus.pl/

Kasa Novitus Sento LAN E Kopia elektroniczna !
Nowoczesna kasa Sento LAN E posiada bazę towarową mogącą pomieścić 16 tys. towarów z 40-znakową nazwą, co zbliża ją do poziomu kas systemowych. Można zaprogramować dodatkowo 10 tys. kodów dowiązanych do istniejących towarów. Ponadto towary można przyporządkować do 100 grup towarowych (działów), a obsługę na kasie kontrolować dla 32 kasjerów z różnymi prawami dostępu. Najważniejszą nowością w kasie jest złącze LAN - dzięki któremu można się komunikować z kasą z dowolnego miejsca na świecie, zapewniającego największą stabilność i prędkość połączenia. Podłączenie kasy do sieci komputerowej pozwala na automatyczne wysyłanie danych z raportu dobowego na zaprogramowany w kasie adres e-mail zaraz po jego wykonaniu.
Cena: 1550,- netto
sento lan 1sento lan 2sento lan 4
soleo lan e
Kasa Novitus Soleo LAN E NOWOŚĆ Kopia elektroniczna !
Kasa Soleo LAN E posiada bazę towarową mogącą pomieścić 20 tys. towarów z 40-znakową nazwą, co z pewnością spełni wymagania nawet supermarketu. Zaawansowana technologia we wnętrzu kasy, najnowszy procesor i ogromna pamięć to tylko niektóre z jej zalet. Graficzne wyświetlacze LCD oraz pogrupowane kolorami klawisze (24+27) czynią pracę na kasie niezwykle szybką, intuicyjną i czytelną. Dzięki dostępnym w kasie interfejsom komunikacyjnych można się z kasą komunikować i programować z dowolnego miejsca na świecie. Połączenie LAN Ethernet jest bardzo szybkie i stabilne. Równocześnie do kasy można podłączyć komputer, dowolną szufladę, czytnik, wagę, terminal kart płatniczych oraz kamery monitoringu. Łącząc obraz z kamer z wydrukiem z kasy można kontrolować pracę kasjerów. Podłączony do kasy pendrive USB przechowa kopię bazy towarowej oraz konfigurację kasy.
Cena: 1790,- netto
sharp era285p1
Kasa Sharp ER-A285 P Kopia elektroniczna!
Kasa Sharp 285P wyróżnia się nowoczesną konstrukcją i bardzo bogatą funkcjonalnością. Elektroniczny zapis kopii wydruków na kartę pamięci SD eliminuje konieczność sporządzania kopii papierowych, co oznacza znaczną oszczędność papieru. Nośnik pamięci jest dostępny dla użytkownika, dzięki czemu możliwe jest łatwe sporządzanie kopii bezpieczeństwa oraz sprawna analiza sprzedaży.
Cena: 1499,- netto
285 4 285 2 285 3
jota
Kasa Elzab JOTA
Kasa fiskalna Elzab Jota to praktyczna kasa o niewielkich rozmiarach stanowiąca optymalne rozwiązanie dla placówek handlowych, a także usługowych o małym i średnim natężeniu ruchu oraz małej i średniej liczbie towarów.
Cena: 1390,- netto
jota czarna jota biaa
jota ee
Kasa Elzab JOTA E Kopia elektroniczna!
Kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonów i funkcjonalnością równą kasom segmentu średniego. Dedykowana dla mniejszych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii.
Cena: 1550,- netto
Folder kasy Jota E
ps4000e
Kasa Novitus PS4000 E Kopia elektroniczna !
Kasa fiskalna PS4000 E to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą w Polsce kasą systemową typu ECR realizującą zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Przeznaczeniem PS4000 E są duże placówki handlowe i supermarkety.
Kasa została wyposażona w nowe funkcje: możliwość zaprogramowania do 60 tys. towarów, możliwość
wydrukowania dowolnego logo graficznego użytkownika w nagłówku paragonu oraz drukowania NIPu nabywcy na paragonie.
Cena: 2990,- netto
2590,-
netto - nowa niższa cena!
ps4000e 2 ps4000e 3 ps4000e 4
pani novitus