Drukarki Fiskalne

 
pb
UWAGA Przedsiębiorco!
Jeżeli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadałeś terminala płatniczego możesz go mieć
ZA DARMO PRZEZ ROK w ramach programu Polska Bezgotówkowa!
Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
Celem Programu jest zniesienie kosztów dla przedsiębiorców w zakresie instalacji terminala płatniczego (0 zł za najem terminala przez pierwsze 12 m-cy) oraz kosztów jego użytkowania (0 zł opłaty za transakcję do 100.000 zł obrotu na terminalu) od momentu zainstalowania.
Zapraszamy do kontaktu
895221144  /  604496675
deon przd
Drukarka fiskalna Novitus DEON E  Kopia elektroniczna !

Drukarka fiskalna DEON E to przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych z możliwością wydruku faktur VAT.
Nowa wersja drukarki Deon E ma możliwość zaprogramowania i drukowania na paragonie graficznego logo użytkownika w nagłówku, dowolnej grafiki w stopce paragonu oraz NIPu Nabywcy.
Dedykowana jest dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Promocja!
Cena: 2290,- / 1890 netto

bono przd

Drukarka fiskalna Novitus BONO E    Kopia elektroniczna !

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie! Dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Drukarka fiskalna BONO E realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, wyposażona jest w wysokiej jakości mechanizm drukujący nie tylko pragony i niezbędne raporty, ale również faktury VAT, możliwość a drukowania NIPu nabywcy nparagonie, dwa niebieskie wyświetlacze graficzne umożliwiające wyświetlanie tekstów reklamowych i grafiki, komunikację z komputerem umożliwia nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232.
Promocja!
Cena: 2490,- / 2090 netto 
hd e 1

Drukarka fiskalna Novitus HD E     Kopia elektroniczna !     

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem.
Promocja!
Cena: 2990,- / 2590 netto
(3090,- netto z wyświetlaczem wolnostojącym)
 
  hd e przd    hd e bok    hd e osobno                

delio prime e

Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime E      Kopia elektroniczna !

Drukarka fiskalna DELIO PRIME E To wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych. Drukarka ta idealnie sprawdzi się w każdej placówce prowadzącej sprzedaż z użyciem komputera, jak również w dużych placówkach, o szerokim asortymencie i wysokim obciążeniu pracy punktu kasjerskiego.
Delio Prime E zostało wyposażone w możliwość drukowania NIP nabywcy na paragonie (również PESEL, REGON), drukowania grafiki (np. logo firmy) w nagłówku, drukowania kodu QR jako oznaczenia paragonu oraz wstawiania takich kodów do każdego z wydruków niefiskalnych, których pula została rozszerzona.
Promocja!
Cena: 2790,- / 2190 netto   
    
                           delio prime e bok                               
        epson

Drukarka fiskalna Epson TM-T801 FV    Kopia elektroniczna !

Najnowsza i pierwsza na polskim rynku drukarka fiskalna EPSON – światowego lidera w dziedzinie produkcji drukarek POS. Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny mechanizm drukujący umożliwiający instalację dwóch rozmiarów papieru 80 mm lub 57 mm, automatyczny obcinacz papieru w standardzie. Model Epson TM-T801 ma możliwość drukowania różnorodnych formatek niefiskalnych: drukowanie kodów kreskowych na formatce i paragonie oraz wydruk faktur VAT. Drukarka jest przystosowana do intensywnej eksploatacji i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie prowadzi się sprzedaż za pomocą komputerowego programu sprzedaży. idealna do średnich i dużych punktów sprzedaży, o dużej bazie towarowej.
Cena: 2299,- netto
              epson 2                 epson 3
                                                      pani novitus