Drukarki etykiet

      tsc ttp-245c

Drukarka etykiet TSC TTP-245C

TTP-245C to termotransferowa drukarka etykiet o maksymalnej szerokości wydruku 108 mm z prędkością do 152 mm/s. Dzięki wyposażeniu standardowo w 4 interfejsy: Ethernet, USB, RS i Centronics drukarkę łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą. 32-bitowy procesor 200 MHz, pamięć SDRAM 8MB, 4MB Flash oraz slot kart pamięci MicroSD (max 4GB) zapewniają szybkość i wydajność pracy. Drukarka posiada wbudowaną emulację języków Eltron® i Zebra®.

         tsc-ttp-247

Drukarka etykiet TSC TTP-247

Drukarka TSC TTP-247 to doskonały wybór z rodziny termotransferowych, biurowych drukarek etykiet. Zapewnia ona wydruk o maksymalnej szerokości 108 mm z prędkością do 177 mm/s. Drukarka posiada dużą pamięć: SDRAM 8MB, 4MB Flash oraz slot kart pamięci SDHC (do 4GB). Standardowo drukarka wyposażona jest w interfejsy: USB 2.0, RS i Centronics a opcjonalnie w Ethernet. Drukarka posiada wbudowaną emulację języków Eltron® i Zebra®.
                 tsc tdp-225

Drukarka etykiet TSC TDP-225

TDP-225 to termiczna drukarka etykiet o maksymalnej szerokości wydruku 54 mm. 32-bitowy procesor 200 MHz, pamięć SDRAM 8MB, 4MB Flash oraz slot kart pamięci MicroSD (max 4GB) zapewniają szybkość i wydajność pracy. Drukarka posiada wbudowaną emulację języków Eltron® i Zebra®. Opcjonalny wyświetlacz LCD i Ethernet ułatwiają obsługę i integracje drukarki z istniejącą infrastrukturą.

              birch bp-525d

Drukarka etykiet Birch BP-525D

Birch BP-52D to termiczna drukarka etykiet o maksymalnej szerokości wydruku 54 mm. 32-bitowy procesor, pamięć SDRAM, 4MB Flash oraz slot kart pamięci MicroSD (max 4GB) zapewniają szybkość i wydajność pracy. BP-525D posiada wbudowaną emulację języków Eltron® i Zebra® zegar czasu rzeczywistego RTC.
        zebra gc420d

Drukarka etykiet Zebra GC420d

Drukarka Zebra GC420d, pracująca wyłącznie w technologii termicznej, ma kompaktową konstrukcję oszczędzającą miejsce i została wyposażona w procesor 32-bitowy zapewniający szybki druk etykiet oraz dużą pamięć do przechowywania większej ilości grafiki, dłuższych szablonów etykiet i szybszego przetwarzania przy druku na nośnikach o szerokości do 104 mm.

Drukarka może drukować na etykietach termicznych na rolce lub na nośniku ciągłym, z czarnym znacznikiem lub bez, grubszych etykietach bez kleju, ciągłym papierze paragonowym, opaskach na rękę oraz opcjonalnie na nośniku termicznym bez podkładu. Dostępny jest też bogaty wybór rozwiązań ZebraLink™ obejmujący oprogramowanie i firmware. Wbudowane języki programowania EPL™ i ZPL® zapewniają łatwą integrację z innymi drukarkami Zebra®. Oferując w wyposażeniu standardowym 3 interfejsy oraz opcjonalnie Ethernet 10/100, drukarka umożliwia elastyczne połączenie z systemem lokalnym lub sieciowym w firmie.

        zebra gc420t

Drukarka etykiet Zebra GC420t

Model GC420t to drukarka termotransferowa i termiczna, zapewniająca szybki druk etykiet dzięki procesorowi 32-bitowemu. Jej duża pamięć pozwala na przechowywanie większej ilości grafiki i dłuższych szablonów etykiet oraz szybsze przetwarzanie przy druku na nośnikach o szerokości do 104 mm.Wbudowane języki programowania EPL™ i ZPL® ułatwiają integrację z innymi drukarkami Zebra®, a duży wybór interfejsów zapewnia bezproblemowe połączenie z systemem lokalnym lub sieciowym w firmie. Drukarka GC420t ma kompaktową konstrukcję i mieści się w niewielkiej przestrzeni. Oferowany jest bogaty wybór rozwiązań ZebraLink™ obejmujących oprogramowanie i firmware oraz obsługa szerokiego zakresu nośników, takich jak etykiety termiczne na rolce lub nośnik ciągły, z czarnym znacznikiem lub bez, grubsze etykiety bez kleju, ciągły papier paragonowy, opaski na rękę oraz opcjonalnie nośniki termiczne bez podkładu.

 zebra tlp lp 2824 plus

Drukarka etykiet Zebra TLP 2824 Plus

Niewielka i stylowa drukarka etykiet z kodami kreskowymi TLP 2824 Plus drukująca w szerokościach do 56 mm oferuje zaawansowaną funkcjonalność w zastosowaniach wymagających zarówno druku termicznego, jak i termotransferowego. Drukarka wyposażona jest w 32-bitowy procesor RISC zapewniający szybsze formatowanie i wydruk pierwszej etykiety, port szeregowy z automatycznym czujnikiem i dwa wbudowane języki programowania – EPL™ i ZPL®. Dostępne są takie opcje jak dodatkowa pamięć, Ethernet 10/100, dyspenser etykiet oraz obcinak paragonów, papieru i kartoników.
TLP 2824 Plus zwiększa wydajność personelu dzięki łatwości użycia, którą zapewnia oprogramowanie Zebra Setup Utilities ułatwiające instalację, konstrukcja OpenACCESS z przezroczystym oknem podglądu nośnika upraszczająca ładowanie i monitorowanie nośników oraz przycisk resetu sprzętowego. Elastyczne interfejsy i opcje wyposażenia sprawiają, że model ten jest praktycznym rozwiązaniem nadającym się do wielu różnych zastosowań.

         zebra_hc100

Drukarka etykiet Zebra HC100

Kompletne i zintegrowane rozwiązanie firmy Zebra do drukowania opasek na rękę obejmuje drukarkę termiczną HC100 o niewielkich rozmiarach oraz łatwe do wymiany wkłady zawierające opaski na rękę Z-Band® Direct firmy Zebra pokryte oczekującą na patent powłoką antybakteryjną. Inteligentna technologia drukarki wyczuwa rodzaj opaski i automatycznie kalibruje ustawienia dla optymalnej jakości druku.
Konstrukcja drukarki HC100 zapewnia proste w użyciu funkcje nie wymagające żadnego lub najwyżej niewielkiego nadzoru ze strony użytkownika. Obsługa drukarki HC100 oraz ładowanie lub wymiana wkładów wymaga od użytkownika minimalnej nauki – wszystkie czynności są proste i szybkie. Administratorzy mogą szybko załatwiać przyjęcia pacjentów bez potrzeby wymiany nośników w drukarce.
        zebra gx430t

Drukarka etykiet Zebra GX430t

Kompaktowe drukarki stacjonarne G-Series firmy Zebra zapewniają najlepszą w swojej klasie szybkość i wydajność druku o szerokości do 104 mm. Drukarki G-Series – od modelu podstawowego GK po model GX z bogatym zestawem funkcji – oferują niezawodne, trwałe i elastyczne rozwiązanie do druku stacjonarnego odpowiednie do wszelkich zastosowań i dla każdego budżetu. Wszystkie drukarki G-Series zostały skonstruowane z naciskiem na trwałość i niezawodność typową dla produktów Zebry.
Drukarka termotransferowa Zebra GX430t umożliwia wydruk o rozdzielczości 300 dpi z prędkością do 102 mm/s. Zebra GX430t posiada kompaktową i ergonomiczną budowę oraz system łatwego ładowanie kalki i etykiet. Drukarka ma standardowo zainstalowane języki EPL™ i ZPL® i 3 interfejsy komunikacyjne: szeregowy, USB i równoległy. Opcjonalnie dostępny jest interfejs sieciowy 10/100 Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g lub Bluetooth.

           gx420d

Drukarka etykiet Zebra GX420d

Drukarka termiczna Zebra GX420d umożliwia wydruk z prędkością do 152 mm/s. Zebra GX420d posiada kompaktową budowę o najmniejszych rozmiarach podstawy spośród wszystkich drukarek stacjonarnych o szerokości druku do 104 mm. Drukarka ma standardowo zainstalowane języki EPL™ i ZPL® i 3 interfejsy komunikacyjne: szeregowy, USB i równoległy. Opcjonalnie dostępny jest interfejs sieciowy 10/100 Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g lub Bluetooth.

         gk420d

Drukarka etykiet Zebra GK420d

Drukarka termiczna Zebra GK420d umożliwia wydruk z prędkością do 127 mm/s. Zebra GK420d posiada kompaktową budowę o najmniejszych rozmiarach podstawy spośród wszystkich drukarek stacjonarnych o szerokości druku 104 mm. Drukarka ma standardowo zainstalowane języki EPL™ i ZPL® i 2 interfejsy komunikacyjne: RS232 i USB. Opcjonalnie dostępny jest interfejs sieciowy 10/100 Ethernet.

   zebra tlp 2844

Drukarka etykiet Zebra TLP 2844

Zebra TLP 2844 to mała drukarka etykiet kodów kreskowych. Drukarka może drukować na etykietach termotransferowych i termicznych. Na etykiecie mogą być drukowane kody kreskowe, dowolny tekst, grafika a także takie obiekty jak linia, prostokąt czy elipsa. Ponadto do drukarki może zostać podłączony specjalny terminal (zamiast komputera PC można wykorzystać terminal dysponujący alfanumeryczną klawiaturą i wyświetlaczem LCD). Drukarka posiada sterownik Windows, dzięki któremu użytkownik ma możliwość edycji i wydruku etykiet pod takimi programami jak WORD lub COREL. Każda drukarka ma wbudowany szeregowy interfejs komunikacyjny RS232, Centronics oraz USB. Obszar zastosowań drukarki TLP 2844 jest bardzo szeroki. Podstawowym zastosowaniem urządzenia jest praca biurowa drukarki. Urządzenie może służyć do wydruku etykiet z kodem kreskowym na produkowane towary (etykiety z numerami seryjnymi, plomby gwarancyjne, tabliczki znamionowe). W magazynach, hurtowniach i sklepach drukarkę można wykorzystać do etykietowania towarów, na których brak jest kodu kreskowego. Spora maksymalna szerokość etykiet (104mm) powoduje, że drukarka świetnie nadaje się do znakowania wysyłek i odbiór przesyłek.
              zebra tlp 2824

Drukarka etykiet Zebra TLP 2824

Drukarka TLP2824 to lekka i mała drukarka etykiet kodów kreskowych. Drukuje na papierze termotransferowym lub termicznym. Na etykiecie mogą być drukowane kody kreskowe jedno- i dwuwymiarowe, dowolny tekst, grafika a także takie obiekty jak linia, prostokąt czy elipsa. Drukarka TLP2824 współpracuje z komputerem PC. Ponadto do drukarki może zostać podłączony specjalny terminal (zamiast komputera PC można wykorzystać terminal dysponujący alfanumeryczną klawiaturą i wyświetlaczem LCD). Drukarka posiada sterownik Windows, dzięki któremu użytkownik ma możliwość edycji i wydruku etykiet z dowolnego programu korzystającego ze sterownika np. WORD lub COREL. Każda drukarka ma wbudowany szeregowy interfejs komunikacyjny RS-232 lub Centronics. Urządzenie może służyć do wydruku etykiet z kodem kreskowym na produkowane towary (etykiety z numerami seryjnymi, plomby gwarancyjne, tabliczki znamionowe). W magazynach, hurtowniach i sklepach drukarkę można wykorzystać do etykietowania towarów, na których brak jest kodu kreskowego.
            argox os-241 plus

Drukarka etykiet Argox OS-214 Plus

Argox OS-214 Plus to termotransferowa, biurowa drukarka etykiet przeznaczona do średnich obciążeń. W drukarce zainstalowano dużą pamięć i interfejs full speed USB 2.0. Niewielkie wymiary i wbudowane interfejsy USB, RS232 i LPT ułatwiają instalację a dzięki emulacji EPL i Datamax drukarka może być łatwo zintegrowana z istniejąca infrastrukturą.
           argox os-2130d

Drukarka etykiet Argox OS-2130D

Argox OS-2130D to kompaktowa, termiczna drukarka etykiet charakteryzująca się funkcjonalnością i łatwością w obsłudze. Drukarka idealnie sprawdza się w zastosowaniach o niskim i średnim wolumenie wydruku. Cechy wyróżniające to urządzenie to między innymi port USB 2.0 (ułatwia instalację i podłączenie) oraz wbudowany zegar czasu rzeczywistego. Dzięki łatwości obsługi, niezawodności i niewielkim rozmiarom OS-2130D jest wydajnym i oszczędnym rozwiązaniem do wydruku etykiet i kodów kreskowych.
           argox os-203

Drukarka etykiet Argox OS-203

Argox OS-203 to termiczna, biurowa drukarka etykiet. Urządzenie może drukować z prędkością do 89 mm/sekundę etykiety o maksymalnej szerokości do 72 mm. Niewielkie wymiary i interfejsy RS232 i LPT ułatwiają instalację a dzieki emulacji EPL i Datamax drukarka może być łatwo zintegrowana z istniejąca infrastrukturą.
           argox cp-2140

Drukarka etykiet Argox CP-2140

Argox CP-2140 to kompaktowa, biurowa drukarka etykiet charakteryzująca się wysoką funkcjonalnością. Urządzenie wyposażone jest w 32-bitowy procesor oraz pamięć 4MB Flash i 8MB SDRAM. Wydruk w rozdzielczości 203 dpi może odbywać się z maksymalną prędkością 102 mm/s. Proste ładowanie etykiet i kalek czyni obsługę łatwą i intuicyjną, a ruchomy czujnik refleksyjny umożliwia zastosowanie wielu rodzajów etykiet.