Drukarki etykiet

      tsc ttp-245c
TSC TTP-245C
 
TTP-245C to termotransferowa drukarka etykiet o maksymalnej szerokości wydruku 108 mm z prędkością do 152 mm/s. Dzięki wyposażeniu standardowo w 4 interfejsy: Ethernet, USB, RS i Centronics drukarkę łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą. 32-bitowy procesor 200 MHz, pamięć SDRAM 8MB, 4MB Flash oraz slot kart pamięci MicroSD (max 4GB) zapewniają szybkość i wydajność pracy.

         tsc-ttp-247

TSC TTP-247
 
Drukarka TSC TTP-247 to doskonały wybór z rodziny termotransferowych, biurowych drukarek etykiet. Zapewnia ona wydruk o maksymalnej szerokości 108 mm z prędkością do 177 mm/s. Drukarka posiada dużą pamięć: SDRAM 8MB, 4MB Flash oraz slot kart pamięci SDHC (do 4GB). Standardowo drukarka wyposażona jest w interfejsy: USB 2.0, RS i Centronics a opcjonalnie w Ethernet.
                 tsc tdp-225
TSC TDP-225
 
TDP-225 to termiczna drukarka etykiet o maksymalnej szerokości wydruku 54 mm. 32-bitowy procesor 200 MHz, pamięć SDRAM 8MB, 4MB Flash oraz slot kart pamięci MicroSD (max 4GB) zapewniają szybkość i wydajność pracy. Opcjonalny wyświetlacz LCD i Ethernet ułatwiają obsługę i integracje drukarki z istniejącą infrastrukturą.
              birch bp-525d
Birch BP-525D
 
Birch BP-52D to termiczna drukarka etykiet o maksymalnej szerokości wydruku 54 mm. 32-bitowy procesor, pamięć SDRAM, 4MB Flash oraz slot kart pamięci MicroSD (max 4GB) zapewniają szybkość i wydajność pracy.
        zebra gc420d
Zebra GC420d
 
Drukarka Zebra GC420d, pracująca wyłącznie w technologii termicznej, ma kompaktową konstrukcję oszczędzającą miejsce i została wyposażona w procesor 32-bitowy zapewniający szybki druk etykiet oraz dużą pamięć do przechowywania większej ilości grafiki, dłuższych szablonów etykiet i szybszego przetwarzania przy druku na nośnikach o szerokości do 104 mm.
        zebra gc420t
Zebra GC420t
 
Model GC420t to drukarka termotransferowa i termiczna, zapewniająca szybki druk etykiet dzięki procesorowi 32-bitowemu. Jej duża pamięć pozwala na przechowywanie większej ilości grafiki i dłuższych szablonów etykiet oraz szybsze przetwarzanie przy druku na nośnikach o szerokości do 104 mm. Oferowany jest bogaty wybór rozwiązań ZebraLink™ obejmujących oprogramowanie i firmware oraz obsługa szerokiego zakresu nośników, takich jak etykiety termiczne na rolce lub nośnik ciągły, z czarnym znacznikiem lub bez, grubsze etykiety bez kleju, ciągły papier paragonowy, opaski na rękę oraz opcjonalnie nośniki termiczne bez podkładu.
 zebra tlp lp 2824 plus
Zebra TLP 2824 Plus
 
Niewielka i stylowa drukarka etykiet z kodami kreskowymi TLP 2824 Plus drukująca w szerokościach do 56 mm oferuje zaawansowaną funkcjonalność w zastosowaniach wymagających zarówno druku termicznego, jak i termotransferowego. Dostępne są takie opcje jak dodatkowa pamięć, Ethernet 10/100, dyspenser etykiet oraz obcinak paragonów, papieru i kartoników.
         zebra_hc100
Zebra HC100
 
Kompletne i zintegrowane rozwiązanie firmy Zebra do drukowania opasek na rękę obejmuje drukarkę termiczną HC100 o niewielkich rozmiarach oraz łatwe do wymiany wkłady zawierające opaski na rękę Z-Band® Direct firmy Zebra pokryte oczekującą na patent powłoką antybakteryjną. Inteligentna technologia drukarki wyczuwa rodzaj opaski i automatycznie kalibruje ustawienia dla optymalnej jakości druku.
        zebra gx430t
Zebra GX430t
 
Kompaktowe drukarki stacjonarne G-Series firmy Zebra zapewniają najlepszą w swojej klasie szybkość i wydajność druku o szerokości do 104 mm. Drukarka termotransferowa Zebra GX430t umożliwia wydruk o rozdzielczości 300 dpi z prędkością do 102 mm/s. Drukarka ma standardowo zainstalowane języki EPL™ i ZPL® i 3 interfejsy komunikacyjne: szeregowy, USB i równoległy.
           gx420d
Zebra GX420d
 
Drukarka termiczna Zebra GX420d umożliwia wydruk z prędkością do 152 mm/s. Zebra GX420d posiada kompaktową budowę o najmniejszych rozmiarach podstawy spośród wszystkich drukarek stacjonarnych o szerokości druku do 104 mm. Drukarka ma standardowo zainstalowane języki EPL™ i ZPL® i 3 interfejsy komunikacyjne: szeregowy, USB i równoległy.
         gk420d
Zebra GK420d
 
Drukarka termiczna Zebra GK420d umożliwia wydruk z prędkością do 127 mm/s. Zebra GK420d posiada kompaktową budowę o najmniejszych rozmiarach podstawy spośród wszystkich drukarek stacjonarnych o szerokości druku 104 mm. Drukarka ma standardowo zainstalowane języki EPL™ i ZPL® i 2 interfejsy komunikacyjne: RS232 i USB.
   zebra tlp 2844
Zebra TLP 2844
 
Drukarka może drukować na etykietach termotransferowych i termicznych. Drukarka posiada sterownik Windows, dzięki któremu użytkownik ma możliwość edycji i wydruku etykiet pod takimi programami jak WORD lub COREL. Każda drukarka ma wbudowany szeregowy interfejs komunikacyjny RS232, Centronics oraz USB. Urządzenie może służyć do wydruku etykiet z kodem kreskowym na produkowane towary (etykiety z numerami seryjnymi, plomby gwarancyjne, tabliczki znamionowe). W magazynach, hurtowniach i sklepach drukarkę można wykorzystać do etykietowania towarów, na których brak jest kodu kreskowego. Spora maksymalna szerokość etykiet (104mm) powoduje, że drukarka świetnie nadaje się do znakowania wysyłek i odbiór przesyłek.
              zebra tlp 2824
Zebra TLP 2824
 
Drukarka TLP2824 współpracuje z komputerem PC. Ponadto do drukarki może zostać podłączony specjalny terminal (zamiast komputera PC można wykorzystać terminal dysponujący alfanumeryczną klawiaturą i wyświetlaczem LCD). Drukarka posiada sterownik Windows, dzięki któremu użytkownik ma możliwość edycji i wydruku etykiet z dowolnego programu korzystającego ze sterownika np. WORD lub COREL. Urządzenie może służyć do wydruku etykiet z kodem kreskowym na produkowane towary (etykiety z numerami seryjnymi, plomby gwarancyjne, tabliczki znamionowe).
           argox os-2130d
Argox OS-2130D
 
Argox OS-2130D to kompaktowa, termiczna drukarka etykiet charakteryzująca się funkcjonalnością i łatwością w obsłudze. Cechy wyróżniające to urządzenie to między innymi port USB 2.0 (ułatwia instalację i podłączenie) oraz wbudowany zegar czasu rzeczywistego. Dzięki łatwości obsługi, niezawodności i niewielkim rozmiarom OS-2130D jest wydajnym i oszczędnym rozwiązaniem do wydruku etykiet i kodów kreskowych.