Metkownice

blitz c 8

BLITZ C8

Metkownica jednorzędowa, numeryczna. Drukuje 8 cyfr w rzędzie z możliwością oznaczenia daty, ceny i wagi na etykietach o wymiarze 26 x 12 mm. Zamocowanie stempla w specjalnym uchwycie pozwala na dodatkowy rząd znaków. Mechanizm drukujący wyposażony został w metalowe podzespoły, gwarantujące wytrzymałość. Metkownica C8 to idealny wybór dla każdego, kto ceni szybkość, prostotę obsługi w połączeniu z najwyższą jakością, nizawodnością oraz niskie koszty eksploatacji.

      blitz c10

BLITZ C10

BLITZ C10 to metkownica jednorzędowa, numeryczna drukująca 10 cyfr w rzędzie z możliwością oznaczenia daty, ceny i wagi na etykietach o wymiarach 26 x 12 mm. Mechanizm drukujący wyposażony został w metalowe podzespoły gwarantujące wytrzymałość i szybkość. Metkownica C10 to gwarancja prostej obsługi, najwyższej jakości i niezawodności.

     blitz c17

BLITZ C17

BLITZ C17 to metkownica dwurzędowa, numeryczna o mechaniźmie drukującym wyposażonym w metalowe podzespoły gwarantujące wytrzymałość. Metkownica drukuje 10 cyfr w górnym i 7 cyfr w dolnym rzędzie, w tym symbole kg, g, zł, gr, słowo KOD i inne. Na wyróżnienie zasługuje prosta obsługa, szybki, czytelny wydruk (etykiety o wymiarach 26 x 16 mm), najwyższa jakość i niezawodność, co czyni tą metkownicę jedną z najbardziej popularnych na rynku.

blitz c17a

BLITZ C17 / A

Model C17/A to jedna z najlepszych propozycji w zakresie metkownic dwuwierszowych. Drukuje 10 cyfr lub liter w górnym rzędzie i 7 cyfr o większym rozmiarze czcionki w dolnym rzędzie, z możliwością zastosowania symboli: kg, g, zł, gr, słowo KOD i inne. Stosuje się do niej metki o standardowym rozmiarze 26 x 16 mm. Lekka, niezawodna, szybko drukująca głowica oraz trwała obudowa to najważniejsze cechy tej metkownicy. O jej popularności decyduje niewątpliwie wysoka jakość wykonania, niezawodność oraz prosta obsługa.

 

strzalka

Akcesoria:

Wałek barwiący do metkownic BLITZ
Metki

open s 8

OPEN S - 8

S8 to model metkownicy jednorzędowej, numerycznej, charakteryzujący się uproszczoną konstrukcją przy jednoczesnej gwarancji najwyższej jakości i niezawodności. Mechanizm drukujący 8 cyfr w rzędzie wyposażony jest w metalowe podzespoły gwarantujące wytrzymałość oraz szybki i czytelny wydruk na etykietach o standardowych wymiarach 26 x 12 mm.
 open s-16

OPEN S - 16

OPEN S16 to model metkownicy dwurzędowej, numerycznej, łączącej jakość, niezawodność oraz atrakcyjną cenę. Urządzenie jest niezwykle poręczne i łatwe w obsłudze. Drukuje 8 cyfr w górnym rzędzie i 8 cyfr w dolnym, z możliwością oznaczenia nazwy, daty, ceny, wagi oraz symboli: kg, g, zł, gr, słowo KOD i inne przy zastosowaniu standardowych etykiet 26 x 16 mm. Mechanizm drujący wyposażony został w metalowe podzespoły, zwiększające wytrzymałość, gwarantujące szybki, czytelny wydruk oraz najwyższą jakość.